Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞARILI SPORCUYA ÖDÜL

BAŞARILI SPORCUYA ÖDÜL04 Mayıs 2018 Cuma 10:01

ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Anadolu Yıldızları Judo Türkiye Şampiyona’sında 3. olan Ünyeli sporcu Hayat Bilge Dursun’a kaybettiği judo kıyafetinin yenisini hediye etti.

Ünye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörü Suat Akman ve Sporcu Hayat Bilge Dursun’la Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Başkanı İrfan Akar’ı ziyaret etti.

Ziyarette ÜTSO Başkanı Akar, sporcu Dursun’a kaybetti judo kıyafetinin yenisini hediye etti.

Aydın Kuyumcu, ÜTSO Başkanı İrfan Akar’ın bu hareketle spora ve sporcuya verdiği önemi gösterdiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“Spor Genel Müdürlüğümüzün Anadolu Yıldızları Judo Türkiye Şampiyonası’nda 3. olan Hayat Bilge Dursun’un başarısını geçtiğimiz günlerde Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney ile beraber paylaşmıştık. Kızımız, müsabaka dönüşünde talihsiz bir olayla karşılaşmış, müsabaka elbisesini kaybettiğini öğrendik. Kızımızın bu başarısını ve heyecanını dolu dolu yaşaması için Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Başkanımız İrfan Akar ile konuyu paylaştık. ÜTSO olarak kızımıza kaybettiği kıyafetin yenisini alacaklarını, gençlerin ve sporcuların yanında olduklarını söylediler. Kendilerine teşekkür ediyor, yeni görevinde ve hizmetlerinde başarılar diliyorum.”

ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Müdür Aydın Kuyumcu, Antrenör Suat Akman ve Sporcu Hayat Bilge Dursun’u tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Akar, “Bana böyle bir destek olma fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Anadolu Yıldızları Judo Turnuvasında Türkiye’de Ünye’nin adını güzel bir şekilde duyurdukları için gururluyuz. İnşallah başarıları daim olur ve daha güzel haberler ile gururlanır ve umutlanırız.” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2013 ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya