Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞKAN YILMAZ'A TEŞEKKÜR

BAŞKAN YILMAZ'A TEŞEKKÜR31 Ekim 2016 Pazartesi 15:20

Ünye’nin 30 yıllık Organize Sanayi düğümünü çözen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor ve beraberindeki heyet tarafından teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

- OSB’nin önünü açtı -

ÜTSO Başkanı Zor,  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ın Ünye Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile ilgili ikinci yeri almasıyla birlikte sorunun önünü açtığını söyledi. 

Zor, “Ünye Organize Sanayi için Killik bölgesinde 550 dönümlük OSB arazisi, Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü tarafından tescillendi. Burada Organize Sanayideki ikinci yeri alarak önümüzü açan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ın katkısı çok büyük. Eğer Büyükşehir Belediyesi organize sanayide olan o yeri almamış olsaydı biz bugün bu sorunu çözemeyecektik. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Başkan Yılmaz: Ünye OSB’nin takipçisiyiz

Başkan Enver Yılmaz, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyetini ifade etti.

Ünye OSB sürecinin takipçisi olacağını vurgulayan Başkan Yılmaz, şunları kaydetti:

“Ordu ve ilçelerimizde Büyükşehir Belediyesi olarak, altyapı ve üstyapıda büyük yatırımlar yapıyoruz. Ancak bizim her açıdan çok güçlü olmamız lazım. Sanayide, üretimde, ticarette, teknolojide, çok ileride olmamız lazım. Arkadaşlarımız Ünye OSB’yle ilgili konuyu anlattıklarında talimat vererek, çalışmaların başlatılmasını istedim. 2 milyon 600 bin lira bir bedelle Ünye OSB’de ikinci yeri aldık ve süreci başlattık. Akabinde ise 550 dönümlük OSB arazisi, Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü tarafından tescillendi. Ünye’mize hayırlı olsun. Bundan sonrada Ünye OSB’yle ilgili sürecin her zaman takipçisi olacağız.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2013 ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya