Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı24 Ekim 2018 Çarşamba 16:52

Bölgemizin en köklü kurumlarından biri olan Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, kurulduğu 1885 yılından bu yana esnafımızın ve tüccarımızın yanındadır.

 

Hedefimiz; bölgemizin girişimciliğe, yenilikçiliğe, bilimsel gelişmeye ve yüksek katma değerli teknoloji üretimine dayalı, bilgi tabanlı ve rekabetçi ekonomik yapısıyla dünyanın en gelişmiş on ülkesi arasında yer almasına katkıda bulunmaktır.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası olarak odaklandığımız konuların başında, gençlere ve kadınlara öncelik verilerek Bölgemizdeki girişimci sayısının arttırılması gelmektedir. Sosyal ve ekonomik anlamda son derece hayati işlevleri yerine getiren girişimcilerin desteklenmesi, girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve sürdürülebilir işletmelerin kurulması, üretimin ve istihdamın artmasını, ülkemizin zenginleşmesini sağlayacaktır.

Teknolojik gelişmelerin dev adımlarla ilerlediği, işletmelerin küreselleşme düzeyinin arttığı, geleneksel ticaretin e-ticarete evrildiği ve dünyanın açık bir pazar haline geldiği günümüzde, üyelerimizin gelişimlere ayak uydurmasını sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu doğrultuda, küresel ticaretin gereklerine uygun olarak, çağdaş ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla, üyelerimize daha hızlı, kaliteli ve modern bir hizmet vermenin çabası içindeyiz.

ÜTSO Yönetimi olarak üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak ve ufkunu açmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımla

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
© 2013 ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya