Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İŞ'DE KADINLAR PROJESİ KAZANANLAR LİSTESİ

İŞ'DE KADINLAR PROJESİ KAZANANLAR LİSTESİ28 Nisan 2017 Cuma 14:31

İŞ'DE KADINLAR PROJESİ KAZANANLAR LİSTESİ

EĞİTİM FAALİYETLERİNE KATILACAK KURİYER LİSTESİ

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının başvuru sahibi olduğu Ordu Büyükşehir Belediyesi(O.B.B.), Ordu Ticaret Borsası, Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Genç İnovatif Girişimciler Derneği (ORGİGDER) ortaklığında,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nın program otoritesi olduğu, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi, Operasyonel Programı çerçevesinde Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II Hibe Programı kapsamında yürütülen, İş’de Kadınlar Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitim Programlarına Katılım gerçekleştirmeye hak kazanan Kursiyer Listeleri Aşağıda Sunulmaktadır:

 

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen veya katılım durumunda değişiklik arz eden kişilerin 28.04.2017 tarihine kadar Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına başvuruda bulunmaları veya 0452 214 10 77 -214 19 35 no’lu telefon numaralarını aramaları beklenmektedir.

 

ASIL LİSTE

 

S.N.

ADI SOYADI

1

ŞEYDA YÜCE

2

HÜLYA YILDIZ

3

ASLI PINAR AKSU EYÜPOĞLU

4

ALEV ÖZLEM KÖLEOĞLU

5

EMİNE AĞCA

6

GÜLESER MAKSUTOĞLU

7

RABİA YÜKSEL

8

ESRA BACIN

9

NAZLI GÜMÜŞ

10

AHU BOZTEPE

11

FATMA VEYİSOĞLU

12

HATİCE İNCE

13

ELÇİN SIRMALI

14

DEMET TOPÇU HELVACI

15

NAZİFE YANIK

16

FİLİZ ÇAKIR

17

ÖZLEM YEŞİLTEPE

18

SONGÜL BİNDAŞ

19

EMİNE ÖZDEMİR

20

MELEK SERDAR

21

PINAR CAN

22

HACER YILMAZ

23

EMETİ ÖZTÜRK

24

ELİF ÖZTÜRK

25

RASİME KALAFAT

26

NURAN YALÇIN

27

NURDAN BÖLÜKBAŞI

28

EMİNE GÖZTEPE

29

CANAN GÜR

30

CANDİĞER FİLİZ KARADEMİR

31

ÇİĞDEM SOMUN

32

YEŞİM YEŞİLYURT

33

ECE AKYOL

34

DAMLA GÖZTEPE

35

SALİHA KURU

36

AYŞEGÜL AYDIN

37

HANİFE TÜRKMENOĞLU

38

GÜLAY ÖZEL

39

AYŞE SEVİM

40

ELVAN BALCI

41

DUYGU BERBER

42

EMİNE ALTUNTAŞ

43

NURAY MUTLU

44

NEVİN HAMSİCİ

45

ÇAĞLA ŞENSOY

46

DİLEK ÖZEN

47

FATMA TASLI

48

ÇİĞDEM USTA YILDIZ

49

KÜBRA YAHŞİ

50

DENİZ ŞİRİN

51

EBRU YENİN

52

SONGÜL KARAYİĞİT

53

AYNUR AŞIK

54

SERAP BAŞKAYA

55

HASRET DURMAZ

56

AZİME KAYA

57

NURAN ÇELİK

58

AYŞE ÖZCAN KALAFAT

59

BELMA İNAN

60

BETÜL NUR ÖZYURT

 

 

 

 

YEDEK LİSTE

1

ELİF YILDIRIM

2

TÜKEZ NUR TEMEL

3

AYŞE KILIÇARSLAN

4

TUĞBA ÇÖL

5

FATMA KAYA

6

NURGÜL ERGÜL

7

ESRA UZAN

8

TÜLAY KÖROĞLU

9

GÜLAY TERZİ

10

AKGÜL DURSUN

11

EMİNE ÇAKIR

12

SONGÜL AKTAŞ

13

NAGİHAN GÜDEK

14

MERHABA KAPICI

15

BELKIS YILMAZ

16

HİCRAN EYÜBOĞLU

17

OKSANA BAŞPINAR

18

BİRSEN YAZICI

19

AYŞE VEYSİOĞLU(ABDULLAH)

20

AYŞE DÖNMEZ

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2013 ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya